Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Gril Ondra Maxi

Zahradní gril na dřevo se vyznačuje speciální komorou pro uzení přístupnou ze strany otočným a pevným závěsem. Gril je mobilní, je určený pro zahrady, terasy, venkovní párty, restaurace, zahrádky. Používá se k přímému i nepřímému grilování, opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem tzv. - barbecue. Na grilu lze také vařit na malé plošce boxu topení. Gril je vybaven dvěmi velkými koly pro snadnou manipulaci, teploměrem a odkládacími ploškami pro pokrmy a dřevo. Grily  jsou vyrobeny a dodány z plechu dle DIN EN 10051.

Doporučujeme pro opravdové milovníky grilování a barbecue!

Gril se vyrábí ve 2 provedení - se stolem nebo bez.

Výhody

  • zvládne všechny druhy masa a zeleniny
  • na grilu můžete grilovat a udit cokoliv podle Vaší chuti a Vašich představ
  • snadná manipulace

Barva grilu je černá matná se speciální úpravou do 600°C.

Gril Ondra Maxi

Technická data

Číslo výrobku G101006
Síla plechu 5
Rozměry grilovací plochy (mm) 730 x 380
Pracovní plocha (mm) 800
Délka x šířka x výška (vč.komínu)(mm) 1300 x 600 x 1650
Teploměr 3 stupnice
Váha (kg) 150

 

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru