Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Články

Zahradní nábytek Bavor


Bavor je nejpoužívanější zahradní nábytek. Robustní podnož s možností výběru sedací části a opěrky podle potřeby a vkusu. Stoly jsou rovněž sklápěcí s velikostí stolní desky 120 x 70 cm nebo průměr 70 cm. Židle i stoly jsou vyrobeny z pásového železa. Povrchová úprava podnože: žárový zinek nebo žárový zinek+komaxit. Sedací část a opěrka je z lišty, které jsou připevněny šrouby a stop matkou. Opěrka židle je možná s jednou nebo dvěmi lištami. Široká škála materiálů a tvarů jednotlivých lišt i podle výběru zákazníka. Povrchová úprava dřevěných lišt zajišťuje dlouhodobu životnost.

Nahoru