Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Zahrada

Zahradní nábytek Bavor

Bavor je nejpoužívanější zahradní nábytek. Robustní podnož s možností výběru sedací části a opěrky podle potřeby a vkusu. Stoly jsou rovněž sklápěcí.


Pivní set

Stabilní třídilná rozkladatelná souprava, skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Všechny části této zahradní soupravy jsou rozkladatelné a mohou se stohovat na sebe.


Pivní set LUX

Zahradní souprava Lux je zahradní rozkladatelná a stohovatelná souprava skládající se ze dvou lavic s opěrkou a jednoho stolu. Lavice jsou opatřeny speciální sklopnou opěrkou, která umožňuje pohodlnější posezení.


title=""

Pivní set s opěrkou

Pivní set s opěrkou je zahradní rozkladatelná a stohovatelná souprava skládající se ze dvou lavic s opěrkou a jednoho stolu. Lavice jsou opatřeny speciální sklopnou opěrkou, která umožňuje pohodlnější posezení.


Pivní set Rondo

Pivní set Rondo je kulaté provedení Pivních setů, je to velmi praktický a hezký doplněk zahrad i restaurací. Výhodou je  sezení zúčastněných kolem stolu. Dodáváme jako set 3xlavice, 1x stůl nebo 4xlavice, 1 stůl. Může být dodáno také zvlášť stůl i lavice.


Dětský set

Jedná se o zmenšenou verzi zahradních souprav. Dětské sety jsou vhodné do mateřských škol, dětských pokojů, pro hry v místnosti i na zahradě.


Zahradní lehátka SUN

Zahradní lehátka SUN se vrácí zpět a těší se velké oblibě našich zákazníků. Jsou vyrobeny z bukového nebo modřínového dřeva, látka je pogumovaná,pevná. Na látku je možné dodat potisk. Lehátka se dodávají ve třech provedení - s područkou, bez područky a tzv.houpačka. Některé druhy lehátek jsou polohovací. Dřevěné lišty lehátek mají 31x20 mm,nosnost lehátka je 95 kg.


Dřevěné květináče

Dřevěné zahradní květináče s pozinkovanou vložkou, vhodné do zahrad, parků, měst i na terasu a balkon.


Cerfitikát kvality a nosnosti zahradních lehátek SUN I, SUN II.Cerfitikát kvality a nosnosti zahradních lehátek SUN I, SUN II.

Nahoru