Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Dřevěné květináče

Dřevěný květináč s  pozinkovanou vložkou, vhodný do zahrad, parků, měst, na terasy i balkóny. Venkovní obal je odolné borovicové dřevo a vnitřní vložka je z pozinku. Květináč se dodává ve dvou verzích  4  a 3 laťový.  Dodáváme smontovaný v kartonu.

4 laťový květináč  - rozměr  dl 1250 mm x š 400 mm x v 450 mm + vložka pozink 0,8 mm

                               - rozměr  dl  600 mm  x š 400 mm x v 450 mm + vložka pozink  0,8 mm

3 laťový květináč -  rozměr dl 1250 mm x š 400 mm x v 345  mm+ vložka pozink 0,8 mm 

                                 rozměr dl   600 mm  x š 40 mm  x  v 345 mm + vložka pozink  0,8 mm

 

Dřevěné květináčeDřevěné květináčeDřevěné květináče Dřevěné květináče Dřevěné květináče Dřevěné květináče Dřevěné květináče            Dřevěné květináče Dřevěné květináče

Pro bližší informace a objednání nás kontaktujte : http://www.santra.eu/24838-poptavkovy-formular

 

Nahoru