Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Dětský set

Jedná se o zmenšenou verzi zahradních souprav. Dětské sety jsou vhodné do mateřských škol, dětských pokojů, pro hry v místnosti i na zahradě. Všechny části a součásti soupravy dodáváme i jednotlivě i v různých barevných odstínech. Vhodným doplňkem dětského setu je věšák-tužka, který lze barevně sladit s dětským setem.

Dětský set

Technická data

Číslo výrobku Z011012 Z011013
Název výrobku Standart Color
Druh dřeva smrk smrk
Délka x šířka x výška (mm) - stůl 1200 x 500 x 560 1200 x 500 x 560
Délka x šířka x výška (mm) - lavice 1200 x 250 x 330 1200 x 250 x 330
Váha (kg) 23,5 23,5 
Povrchová úprava - podnož lakovaná lakovaná
Povrchová úprava - dřeva lakovaná lakovaná

 

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru