Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Městský mobiliář

Parkovací zábranyParkovací zábrany

Parkovací zábrany jsou určeny především pro omezení vjezdu na soukromé nebo předplacené nebo jinak vymezené parkování pro určitý počet lidí.


Zábrany pro pěší zónyZábrany pro pěší zóny

Zábrany pro pěší zóny jsou užívány pro omezení přístupu vozidel do určitých zón či zabraňují jejich nesprávnému parkování.


Stojany pro jízdní kola

Jedná se o různé tipy stojanů na jízdní kola. Obloukový stojan má masivní rám, který je zhotoven z úhelníku. Je určen pro silniční i horská kola.


Stojan na jízdní kola s reklamním štítem


Nahoru