Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Parkovací zábrany

Parkovací zábrany jsou určeny především pro omezení vjezdu na soukromé nebo předplacené nebo jinak vymezené parkování pro určitý počet lidí. Mohou být použity i jako zábrany pro vjezd do ulic a prostor s omezeným vjezdem. Zábrany jsou dodávány volně, balené v bublinkové folii.Jsou žárově zinkovány nebo žárově zinkovány + komaxit. Pro zvýšenou viditelnost v noci nebo mlze jsou opatřeny reflexní folii. Zábrany jsou schváleny pro užívání na veřejných komunikacích v České republice.

"SUP"SANTRA

Technická data

Model Výška x šířka (mm) Váha (kg Číslo výrobku
"SUP" SANTRA 500 x 800 11,5 M010108 pozinkovaná
      M010109 zinek+komaxit

 

"MOTÝL"SANTRA 2

Technická data

Model Výška x šířka (mm) Číslo výrobku
"MOTÝL" SANTRA 510 x 800 M010110 pozinkovaná
    M010108 zinek+komaxit

 

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru