Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

O nás

Vážení zákaznící, milí přátelé,

dovolte, abychom Vám v krátkosti představili naší firmu SANTRA, spol. s r.o.

Historie vzniku firmy se datuje k přelomu let 1990-1991. Sídlo firmy se nachází na jižní Moravě, v jihovýchodním cípu Zlínského kraje, v malebném prostředí obce Strání. Hlavním cílem a programem naší nabídky jsou zahradní a parkové lavice, zahradní grily, nábytek a městský mobiliář. Dále se specializujeme na kovovýrobu, pískování a povrchovou úpravu kovů. Vše vyrábíme na moderních strojích ve vlastních provozech.

Při výrobě klademe hlavní důraz na kvalitu a při navrhování nových výrobků vycházíme z našich dlouholetých zkušeností a poznatků, stejně tak jako z podnětných připomínek Vás, našich zákazníků, abychom naplnili představy i těch nejnáročnějších klientů. Nedílnou součástí historie firmy je i dlouhodobá obchodní spolupráce se zahraničními zákazníky, kteří patří mezi naše dlouholeté a spokojené odběratele.

Naše výrobky úspěšně prezentujeme nejen na veletrzích a výstavách v České republice, ale i v ostatních zemích Evropy. Již tradičně se účastníme prestižních domácích a evropských výstav a veletrhů jako jsou Flora Olomouc, SPOGA v Kolíně nad Rýnem, IHM a IFAT v Mnichově.

Naší snahou je stále rozšiřovat náš sortiment tak, abychom Vám zákazníkům mohli nabídnout co nejširší spektrum doplňků a vybavení pro zahrady, parky a města.

Náš tým pracovníků je připraven splnit Vaše přání a profesionální radou přispět ke správné volbě a zejména k Vaší plné spokojenosti.

Nahoru