Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Park

Kovové bariery

Bariery jsou vyrobeny z ohýbané trubky o průměru 50 nebo 60 mm. Povrchová úprava je žárový zinek nebo žárový zinek + komaxit. Bariéry jsou určeny především do parků pro oddělení travnaté plochy od chodníků pěšin a silnic. Mohou být rovněž použity jako zábradlí na stadionech nebo u vozovek.


Kovové hrazení

Slouží k estetickému oddělení oddělení prostorů.

ALFA - hlavní sloupky z trubek o pr.76/2 a příčky z jeklu 30 x 30, 25 x 25. Koule je litinová.

BETA - hlavní sloupky z jeklu 80 x 40/2 a příčky zjeklu 30 x 30, 25 x 25. Zátky jsou plastové.


Stromové zábrany

Slouží k ochranně před vandalismem. Jejich konstrukce umožňuje chránit stromy od jejich vysazení ěž po jejich dlouholetý růst. U vzrostlých stromů zábrany chrání i lidi tím, že jim zamezí vylézt na strom a zabrání následnému pádu ze stromu.


Nahoru