Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Sklad

Stohovatelné přepravky s pletivovou vložkouStohovatelné přepravky s pletivovou vložkou

Jedná se o flexibilní skladovací a dopravní systém s velmi širokým využitím ve skladech s možností skladování zboží.


stohovatelne-prepravky-1/Stohovatelné přepravky

Jedná se o flexibilní skladovací a dopravní systém s velmi širokým využitím ve skladech s možností skladování zboží podle druhů. Průhmaty v boční síti umožňují výjmutí skladovaného materiálu ze stohu. Přepravky jsou z ocelového drátu 3,15 mm. Jsou vybaveny uchy nebo obvodovými úchytnými rámy. Spodní rámy z T-profilu umožňují stohování.


stohovatelne-prepravky-1/ Podvozek pod Stohovatelné přepravky

Kovový podvozek pro manipulaci stohovatelných drátěných přepravek.


Manipulační vozíkManipulační vozík

Váš neocenitelný pomocník do skladu. Manipulační vozík má nastavitelné dřevěné police. Na přání zakázníka je možno dodat manipulační vozík v různých variantách kol a různých rozměrech dle jeho specifických požadavků, celopryžová/polyamidová kola, (pevná, otočná, s brzdou), pneumatiky s nebo bez brzdy.


Nahoru