Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Mobil trio 3x70

Stojan Mobil 3x70 na odpadky je robustní, pevně svařený podstavec z ocelových trubek a s plastovými víky. Podvozek se čtyřmi otočnými koly, na  přání i brzděnými. Možnost nerezové varianty. Povrchová úprava práškovým nástřikem dle RAL.

Stojan na odpadky Mobil trio 3x70

Technická data

Číslo výrobku O01076-G00000

Výška x Šířka x Hloubka konstrukce

 (mm)

900x1200x350
Víka plastová
Váha 13 kg
Povrchová úprava  práškový nástřik- barva dle RAL
 Pytle - objem 70 l
Nahoru