Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Články

Zahradní nábytek Bavor


Bavor je nejpoužívanější zahradní nábytek. Robustní podnož s možností výběru sedací části a opěrky podle potřeby a vkusu. Stoly jsou rovněž sklápěcí s velikostí stolní desky 120 x 70 cm nebo průměr 70 cm. Židle i stoly jsou vyrobeny z pásového železa. Povrchová úprava podnože: žárový zinek nebo žárový zinek+komaxit. Sedací část a opěrka je z lišty, které jsou připevněny šrouby a stop matkou. Opěrka židle je možná s jednou nebo dvěmi lištami. Široká škála materiálů a tvarů jednotlivých lišt i podle výběru zákazníka. Povrchová úprava dřevěných lišt zajišťuje dlouhodobu životnost.

Nahoru