Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Články

Zahradní lehátka SUN


Zahradní lehátka SUN se vrácí zpět a  těší se velké oblibě našich zákazníků. Jsou vyrobeny z bukového nebo modřínového dřeva, látka je pogumovaná a pevná. Látku lze dodávat standartně v červené nebo  modré, je možné si přiobjednat i jinou barvu. Na látku je  možné dodat  potisk. Lehátka se dodávají ve třech provedení - s područkou, bez područky a tzv.houpačka. Některé druhy lehátek jsou polohovací. Dřevěné lišty lehátek mají 31x20 mm,  nosnost lehátka je  95 kg.

 

 

Nahoru