Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Novinky a Akce

Plotové výplně z mangrového dřeva

Představujeme Vám novinku, plotové výplně z mangrového dřeva. Plot je  tvořen kůly o pr.5-6cm,  kůly jsou opracované, frézované, svázané nerezovým drátem. Drát je krytý polyesterovým lanem pískové barvy. Délka 240 cm a  šířka 110 -120 cm. Kůly jsou opatřeny ochranným rostliným nátěrem- olej kešu.    

     Mangrový plot

 

 Venkovní odpadkový  koš  s dřěvěným obložením 

 Odpadkový koš s dřevěným obložením   

Lavice  BASIC 

Lavice Basic je parková lavice z  rámu - svařovaných ocelových čtvercových profilů 40x40mm a dřevěnými lišty 9 x 4 cm, které jsou ošetřeny kvalitním lakem s ÚV filtrem a odolné vůči povětrnostním vlivům. Dřevěné lišty mohou být vyrobeny ze smrkového, modřínového nebo exotického dřeva Meranti a délka lavice může být na přání zákazníka upravena. 

Lavice Basic

Pivní se s opěrkou 

Zahradní souprava Pivní set je celodřevěná zahradní souprava, skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Všechny části této zahradní soupravy jsou rozkladatelné a mohou se stohovat na sebe. Stůl i lavice včetně podnoží jsou vyrobeny z dřevěných smrkových lišt, které jsou ošetřeny velmi kvalitní lazurou odolávající všem povětrnostním vlivům a ÚV záření.

Standartní délka zahradní soupravy je 2000 mm. Šířka stolu je variabilní a na přání zákazníka může být 500, 600, 700 a 800 mm.

Zahradní souprava Pivní set s  opěrkou nachází své uplatnění na předváděcích a sportovních akcích, zahrádkách, párty akcích a různých slavnostech.

Pivní set s opěrkou

 

Realizace  Autobusových zastávek

Autobusové zastávky, jsou kombinací dřeva,kovu a skla. Na přání zákazníka, lze tyto zástávky vybavit  lavičkami a odpadkovými koši. Vše je sladěno ve stejném stylu jako Autobusová zastávka.  

 

 Prušánky 

Autobusová zastávka v Prušánkách.   Autobusová zastávka v Prušánkách.  Autobusová zastávka v Prušánkách.

  Strání 

Autobusové zastávky Strání    Autobusové zastávky Strání    Autobusové zastávky Strání

 


 

Realizace oddechové části v ZOO Lešná - lavice Viktorie

 


Barevné odpadkové koše

Koše na odpadky, lze upravit do různých barev a designů.


 Nová designová lavice ADAM

Parková lavice Adam – nová lavice, kterou jsme pro Vás připravili, Vás zaujme svým moderním, designovým vzhledem a zároveň překvapí pohodlným sezením. Vhodná do parků, zahrad a oddechových zón.


 Novinka v odpadovém systému MOBIL TRIO 3x70

 Stojan pro  3 pytle na odpadky. Robustní, pevný svařený podstavec z ocelových trubek s plastovými víky.


 U všech našich BBQ grilů ONDRA nabízíme PROVEDENÍ REVERSE FLOW.

Slouží k nepřímému grilování při účinném využití zpětného tepla. Cena bude stanovena dle jednotlivých typů a Vašich požadavků. S důvěrou se na nás obraťte.


 Gril Ondra Long Uni Special

Představujeme Vám nový tip grilu, který umožňuje 3 druhy grilování.

    • standardní nepřímé grilování
    • rožnění - lze grilovat na špízu až 60 kg masa / drůbež, malé sele, jehněčí .../
    • REVERSE FLOW - unikátní způsob grilování zpětným horkým vzduchem.

Lehátka se opět vrací do módy- Zahradní lehátka SUN

Na scénu opět přicházejí retro zahradní lehátka SUN, které se těšily a těší velké oblibě. Lehátka dodáváme v několika variantách-s područkou, bez područky a systém houpačka. Látku-potah na lehátka lze dodat v jakékoliv barvě, standardní je červená a modrá a tyto látky se dají potisknout logem, nápisem, znakem dle přání zákazníka. Lehátka jsou vyrobena z bukového dřeva a lehátka s područkou lze dodávat i z dřeva modřínového. Dřevo je imregnováno. Potah je pogumovaná pevná látka. Nejnovější HIT jsou dvojlehátka s jedním nebo dvěma potahy.

Potahy lze dle přání zákazníka vyrobit v různých barvách s potiskem


 

 Gril Ondra Chuck 327 s udící komorou

Hitem letošního grilování se bezpochyby stane velmi oblíbený

GRIL ONDRA CHUCK 327 vylepšený o udící komoru.


Stůl k parkovým lavicím

Stůl lze kombinovat s různými typy lavic, je velmi pěkný a propracovaný. Vhodný je na zahradu i do interiérů.


 

 Potisky na stoly a lavičky

Při objednání pivních setů si můžete přiobjednat potisky dle Vašeho přání a návrhu. Sety jsou vhodné na zahrádky, festivaly a další akce.

Nahoru