Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Zahradní lehátko SUN

Novinkou letošního jara se stávají retro zahradní lehátka SUN, které se těšily a těší velké oblibě.
Lehátka dodáváme v několika variantách - s područkou, bez područky a systém houpačka. Látku - potah na lehátka lze dodat v jakékoliv barvě, standartní je červená a modrá a tyto látky se dají potisknout logem, nápisem, znakem dle přání zákazníka. Lehátka jsou vyrobena z bukového dřeva a lehátka s područkou, je možné dodávat i z modřínového dřeva. Potah je pogumovaná pevná látka. Bukové lišty na lehátka jsou v rozměrech  31x20 mm a zatížení lehátka je  100kg. Hitem letošního roku je dvojlehátko. Lehátka mají Certifikát kvality a zatížení. Dřevo je impregnováno. 

Modré lehátko je ukázka z bukového dřeva a červené lehátko z modřínového.

Zahradní lehátka SUN

Zahradní lehátka SUN I,II

Typ lehátka Objednací číslo Barva potahu
Zahradní lehátko SUN I
Lehátko bez područky
Z010902

Červená, modrá

Zahradní lehátko SUN II
s područkou
Z010901 Červená, modrá

 

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru