Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Parkovací zábrany

Parkovací zábrany jsou určeny především pro omezení vjezdu na soukromé nebo předplacené nebo jinak vymezené parkování pro určitý počet lidí. Mohou být použity i jako zábrany pro vjezd do ulic a prostor s omezeným vjezdem. Zábrany jsou dodávány volně, balené v bublinkové folii.Jsou žárově zinkovány nebo žárově zinkovány + komaxit. Pro zvýšenou viditelnost v noci nebo mlze jsou opatřeny reflexní folii. Zábrany jsou schváleny pro užívání na veřejných komunikacích v České republice.

"SUP"SANTRA

Technická data

Model Výška x šířka (mm) Váha (kg Číslo výrobku
"SUP" SANTRA 500 x 800 11,5 M010108 pozinkovaná
      M010109 zinek+komaxit

 

"MOTÝL"SANTRA 2

Technická data

Model Výška x šířka (mm) Číslo výrobku
"MOTÝL" SANTRA 510 x 800 M010110 pozinkovaná
    M010108 zinek+komaxit

 

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru