Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Gril Ondra Baby

Zahradní gril na dřevo je nejmenší z grilů, přenosný, dá se bez problémů přenést na jakýkoliv piknik, zahradu, do parku. Na tomto grilu se dá opékat a grilovat.

Barva grilu je černá matná speciálně upravená do 600°C. Grily jsou vyrobeny a dodány z plechu dle DIN EN 10051.

Gril Ondra Baby

Technická data

Číslo výrobku G101005 
 Síla plechu (mm)
 Rozměry grilovací plochy (mm)
 400 x 400
 Pracovní plocha (mm)  -
 Délka x šířka x výška (vč.komínu) (mm) 600 x 600 x 880 
 Teploměr  3 stupnice
 Váha (kg) 32

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru