Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Gril Ondra Long

Zahradní gril na dřevo je prodlouženou verzí grilu 410, vyrábí se ve 2 provedení s delším či kratším komínem nebo se stolem či bez. Využití najde hlavně při oslavách, sportovní akcích, zahradních párty, mítincích. Je vhodný pro 12 - 20 osob.

Barva grilu je černá matná se speciální úpravou do 600°C. Grily jsou vyrobeny a dodány z plechu dle DIN EN 10051.

Gril Ondra Long

Technická data

Číslo výrobku G101042
Síla plechu (mm) 5
Rozměr grilovací plochy (mm) 970 x 380
Pracovní plocha - výška (mm) 800
Délka x šířka x výška (vč.komínu) (mm) 1600 x 800 x 1600
Odkládací plocha u grilovací komory / topné komory (mm) 800 x 250 / 450 x 250
Teploměr 3 stupnice
Váha (kg) 150

 

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru