Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Gril Ondra Primus

Zahradní gril na dřevo PRIMUS je žhavou novinkou grilovací sezóny. Vychází z robustní konstrukce celé řady Grilů Ondra a jejich všestranného využití. Gril je vyroben ve velmi dobré řemeslné kvalitě. Gril Ondra Primus je určen ke grilování selat, jehňat, kuřat na otočném špízu. Dále je možné na roštech nepřímo grilovat maso, steaky, kolena, půlky nebo čtvrtky kuřat, zeleninu, brambory apod. Další nespornou výhodou je uzení masa a ryb.
Konstrukce grilu Ondra Primus umožňuje sledování grilování průhledítkem ve víku. Gril lze pohodlně čistit bočními dvířky, je snadný na převoz a má sklopné madla. Šetří místo a je možné ho umístit na zahradě, v zahradním domku i terase.
Gril Ondra Primus byl poprvé představen na mezinárodní výstavě GARDEN MNICHOV 2010, kde byl o tento výrobek velký zájem zejména mezi hoteliéry, provozovateli kempů a velký ohlas měl u provozovatelé turistických letovisek v Chorvatsku a návštěvníků z Kazachstánu.

Grily jsou  vyrobeny a dodány z plechu dle DIN EN 10051.

Gril Ondra Primus

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru