Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Zahrada

Zahradní nábytek Bavor

Bavor je nejpoužívanější zahradní nábytek. Robustní podnož s možností výběru sedací části a opěrky podle potřeby a vkusu. Stoly jsou rovněž sklápěcí.


Pivní set

Stabilní třídilná rozkladatelná souprava, skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Všechny části této zahradní soupravy jsou rozkladatelné a mohou se stohovat na sebe.


Pivní set LUX

Zahradní souprava Lux je zahradní rozkladatelná a stohovatelná souprava skládající se ze dvou lavic s opěrkou a jednoho stolu. Lavice jsou opatřeny speciální sklopnou opěrkou, která umožňuje pohodlnější posezení.


title=""

Pivní set s opěrkou

Pivní set s opěrkou je zahradní rozkladatelná a stohovatelná souprava skládající se ze dvou lavic s opěrkou a jednoho stolu. Lavice jsou opatřeny speciální sklopnou opěrkou, která umožňuje pohodlnější posezení.


Pivní set Rondo

Pivní set Rondo je kulaté provedení Pivních setů, je to velmi praktický a hezký doplněk zahrad i restaurací. Výhodou je  sezení zúčastněných kolem stolu. Dodáváme jako set 3xlavice, 1x stůl nebo 4xlavice, 1 stůl. Může být dodáno také zvlášť stůl i lavice.


Dětský set

Jedná se o zmenšenou verzi zahradních souprav. Dětské sety jsou vhodné do mateřských škol, dětských pokojů, pro hry v místnosti i na zahradě.


Zahradní lehátka SUN

Zahradní lehátka SUN se vrácí zpět a těší se velké oblibě našich zákazníků. Jsou vyrobeny z bukového nebo modřínového dřeva, látka je pogumovaná,pevná. Na látku je možné dodat potisk. Lehátka se dodávají ve třech provedení - s područkou, bez područky a tzv.houpačka. Některé druhy lehátek jsou polohovací. Dřevěné lišty lehátek mají 31x20 mm,nosnost lehátka je 95 kg.


Dřevěné květináče

Dřevěné zahradní květináče s pozinkovanou vložkou, vhodné do zahrad, parků, měst i na terasu a balkon.


Cerfitikát kvality a nosnosti zahradních lehátek SUN I, SUN II.Cerfitikát kvality a nosnosti zahradních lehátek SUN I, SUN II.

Nahoru