Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Gril Ondra Baby

Zahradní gril na dřevo je nejmenší z grilů, přenosný, dá se bez problémů přenést na jakýkoliv piknik, zahradu, do parku. Na tomto grilu se dá opékat a grilovat.

Barva grilu je černá matná speciálně upravená do 600°C. Grily jsou vyrobeny a dodány z plechu dle DIN EN 10051.

Gril Ondra Baby

Technická data

Číslo výrobku G101005 
 Síla plechu (mm)
 Rozměry grilovací plochy (mm)
 400 x 400
 Pracovní plocha (mm)  -
 Délka x šířka x výška (vč.komínu) (mm) 600 x 600 x 880 
 Teploměr  3 stupnice
 Váha (kg) 32

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru