Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Gril Ondra Mini

Zahradní gril na dřevo, vhodný pro oslavy na terase, zahradě, louce či parku. Umožňuje jak opékání tak grilování na roštu.

Barva grilu je černá,matná a speciálně upravená do 600° C. Grily jsou vyrobeny a dodány z plechu dle DIN EN 10051.

Gril Ondra Mini

 

Technická data

Číslo výrobku G101004
Síla plechu (mm)  
Rozměr grilovací plochy  
Délka x šířka x výška (vč.komínu)(mm)  
Teploměr 3 stupnice
Váha (kg) 48

 

 Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru