Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Gril Ondra 410

Tento zahradní grila na dřevo je nejprodávnější typ. Ročně se prodá 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univerzálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu, s možností při objednání, hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod.
Gril je mobilní, je určený pro zahrady, terasy, venkovní párty, restaurace, zahrádky. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv-barbecue. Na grilu lze také vařit na malé plošce boxu topení. Gril je vybaven dvěmi velkými koly pro snadnou manipulaci, teploměrem a odkládacími ploškami pro pokrmy a dřevo. Gril je vhodný pro 8 - 12 osob.

Gril se vyrábí ve 2 provedení bez odkládací desky nebo s odkládací dřevěnou deskou.

Barva grilu je matná, speciální do 600°C. Grily jsou vyrobeny a dodány z plechu dle DIN EN 10051.

Gril Ondra 410

Technická data

Číslo výrobku G101001
Síla plechu (mm) 5
Rozměry grilovací plochy (mm) 4100
Pracovní plocha (mm) 730 x 380
Délka x šířka x výška (vč.komínu) (mm) 1200x 600x 400
Teploměr 3 stupnice
Váha (kg) 120

 

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru