Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Ohniště

Ohniště je mobilní (přenosné) - k použití v jakémkoliv venkovním prostředí (zahrada, dlažba) výhodou je, že nahrazuje klasické ohniště "táborák" - můžete ho použít kdekoliv a kdykoliv, snadná manipulace a úklid (po opékání nebo grilování nezůstane nepořádek).

Ohniště je zhotoveno z plechu, síla 5 mm, povrchová úprava: lakováno, speciální barvou do 800°C.

Váha je 25 Kg.

Ohniště

Ohniště  Ohniště

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru