Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Lavice Park

Parková lavice je masivní, velmi pohodlná, určená do městských parků, oddechových zón a taky do zahrad. Bočnice lavice jsou odlitky z šedé litiny s povrchovou úpravou práškové barvy (komaxit). Na přání zákazníka je možno provést odstín dle RAL-stupnice. Dřevěné lišty z měkkého nebo tvrdého dřeva s velmi odolnou povrchovou úpravou jsou upevněny k podnoži pozinkovanými vratovými šrouby. Délku lavice je možné upravit dle specifických přání zákazníka. Tato kombinace litiny a masivního dřeva je zárukou dlouhé životnosti. Podnože je možno připevnit šrouby k zemi a tím je zabezpečit proti odcizení. Lavice je balena do kartonu z pětivrstvé lepenky.

Technická data

Číslo výrobku  P010110 P010109  P010158 
Dřevo smrk modřín dub
Délka x šířka x výška (mm) 1800 x 580 x 700  1800 x 580 x 700  1800 x 580 x 700 
Váha (kg)  48 48  48 
Počet lišt  5 ks 5 ks  5 ks 
Povrchová úprava - podnož  prášková barva dle RAL prášková barva dle RAL  prášková barva dle RAL 
Povrchová úprava - dřevo  lakovaná lakovaná lakovaná  

 

Odstíny dřeva

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru