Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Lavice Start

Lavice Start je určena k využití v parcích, zahradách nebo oddechových zónách. Kombinace litiny a masivního dřeva ošetřeného kvalitní lazurou s ochranou proti UV záření je zárukou dlouhé životnosti.

Bočnice lavice jsou  v kovovém provedení, které jsou povrchově upraveny práškovou barvou (komaxit). Dřevěné lišty mohou být na přání zákazníka z měkkého nebo tvrdého dřeva a jsou uchyceny k bočnicím šrouby. Délku je možno upravovat dle požadavku zákazníka.

Lavice je balena v 5-vrstvých kartonech (podnož a dřevo zvlášť).

Lavice Start

Technická data

Číslo výrobku

P010133 P010134
Druh dřeva smrk smrk
Délka x šířka x výška (mm) 1600 x 610 x 800 2000 x 610 x 800
Váha (kg) 42 45
Počet lišt 7 ks 7 ks
Povrchová úprava - podnož prášková barva dle RAL prášková barva dle RAL
Povrchová úprava - dřevo lakovaná lakovaná

 

Odstíny dřeva

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru