Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Lavice Ella

Lavice Ella je naše nová lavice, rozšiřuje naši nabídku parkových lavic, které nacházejí své využití a uplatnění v městských prostranství a parcích, oddechových a odpočinkových zónách. Bočnice jsou odlity z šedé litiny s povrchovou úpravou práškové barvy komaxit. Z litinových bočnic je možno vytvořit ucelenou nekonečnou řadu lavic dle potřeby zákazníků. Nabízíme také možnost využití těchto litinových lavic jako křesel tzn. upravit délku dřevěných lišt. Dřevěné lišty jsou vyrobeny z masivního měkkého dřeva /smrk/ nebo tvrdého dřeva /buk/, provedené rovné nebo lehce prohnuté, tyto jsou ošetřeny lazurou a jsou upevněny k podnoži pozinkovanými vratovými šrouby. Nohy bočnice je možno připevnit k zemi. Lavice jsou dodávany v rozloženém stavu v kartonu z 5-vrstvé lepenky.

Další modely

 

Odstíny dřeva

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru