Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Lavice Viktorie

Lavice Viktorie je charakteristická robustním podnoží z ocelové pásoviny, která může být povrchově upravena žárovým zinkem nebo nástřikem práškové barvy dle barevné stupnice RAL. Ve spodní části podnože jsou otvory pro ukotvení lavice do země. Lavice Viktorie je jednou z neojoblíbenějších lavic u našich zákazníků v provedení exotického dřeva Meranti. Lišty jsou ošetřené olejem.

Dřevěné lišty mohou být vyrobeny ze smrkového, mořínového, bukového, jasanového nebo jiného exotického dřeva (Iroko....). Lišty jsou ošetřeny kvalitní lazurou s ochranou proti povětrnostním vlivům a ÚV záření.

 

Technická data

Číslo výrobku P060009
Druh dřeva meranti
Délka x šířka x výška (mm) 1800 x 640 x 850
Váha (kg) 80
Počet lišt 15 ks
Povrchová úprava - podnoží prášková barva dle RAL
Povrchová úprava - dřevo ošetřena olejem

 

Odstíny dřeva

 

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru