Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Mřížková lavice s opěrkou a dřevěnými lišty

Mřížková lavice s opěrkou a dřevěnými lišty vychází z klasické mřížkové lavice, kdy do podstavce z ocelového rámu jsou vloženy dřevěné lišty ze smrkového nebo exotického dřeva Meranti. Lavice je povrchově upravená - pískovaná, prášková úprava. Barva kovových částí je šedá, černá, modrá, stříbrná. Lavice je dodávána v rozloženém stavu v 5-ti vrstvém kartonu.

Techická data

Číslo výrobku P060033 P060024
Druh dřeva smrk meranti
Délka x šířka x výška (mm) 1550 x 570 x 780 1550 x 570 x 780
Váha (kg) 33 33
Počet lišt 10 ks 10 ks
Povrchová úprava - podnoží prášková barva dle RAL prášková barva dle RAL
Povrchová úprava - dřevo lakovaná ošetřena olejem

 

Odstíny dřeva

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru