Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Lavice Jana

Moderní, jednoduchá a atraktivní lavice. Je vhodná do interiéru tak exteriéru (venkovní plochy, park, hřiště ...). Skládá se ze dvou bočnic (podnoží), která je ze silnější pásoviny s povrchovou úprávou - prášková barva (komaxit) dle stupnice RAL. Sedací a opěrná část je vyrobena z masivního dřeva (smrk) s tloušťkou 45 mm. Lišty jsou lakované kvalitní lazurou s ochrano

u proti povětrnostním vlivům a ÚV záření. Dle přání zákazníka je možné upravit délku lavice.

I zde je možnost k upevnění šrouby k zemi. Lavice je balena do kartonu z pětivrstvé lepenky.

Technická data

Číslo výrobku P010162
Druh dřeva smrk
Délka x šířka x výška (mm) 2000 x 550 x 750
Váha (kg) 56
Počet lišt 3 ks
Povrchová úprava - podnoží prášková barva dle RAL
Povrchová úprava - dřevo lakovaná

 

Odstíny dřeva

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

 

Nahoru