Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Lavice Adéla

Lavice Adéla je robustní, velmi pohodlná, vhodná do parků, atrií, zimních zahrad, dětských hřišt, oddechových zón. Lavici je možno zabezpečit proti odcizení - ukotvením pomocí několika šroubů ve spodní části podnože. Podnož je standartně upavena práškovou barvou (komaxit) s možností výběru barvy dle barevné stupnice RAL. Je možné dodat podnož s úpravou žárový zinek. Dřevěné lišty jsou ze smrkového dřeva, které jsou nastříkáné (tlakový nástřik - lazurování) kvalitním lakem s ÚV filtrem.

Na přání zakazníka můžeme lavice vyrobit ve variantě tvrdého dřeva - dub, modřín nebo exotického dřeva - meranti, kambala, ipe, cumaru, jatoba a jiné.

Lavice je balena a dodávána v 5-ti vrstvých kartonech.

Délku lavice je možno upavit na přání zákazníka.

Technická data

Číslo výrobku  
Druh dřeva smrk
Délka x šířka x výška (mm) 1800 x 720 x 780
Váha (kg) 80
Počet lišt 5 ks
Povrchová úprava - podnož prášková barva dle RAL
Povrchová úprava - dřevo lakování

 

Odstíny dřeva

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru