Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Lavice Zámecká

Elegantní lavice, která nachází své využití a uplatnění v městských parcích, zoologických a botanických zahradách, památkových částech měst. Výběrem různých délek dřevěných lišt je možno sestavovat různé velikosti lavic popř. sestavit křesla, která v kombinaci se stolem jsou velmi pěkným doplňkem našich zahrad. Bočnice jsou odlity z šedé litiny s povrchovou úpravou práškové barvy (komaxit). Na přání zákazníka je možné provést odstín dle stupnice RAL. Dřevěné lišty mohou být z masivního měkkého (smrk) nebo tvrdého dřeva (buk, dub), které jsou ošetřené lazurou a jsou upevněny k podnoži pozinkovanými vratovými šrouby.

Tato kombinace litiny a masivního dřeva je zárukou dlouhé životnosti a svou váhou proti odcizení. Nohy lze šrouby připevnit k zemi. Lavice je balena do kartonu z pětivrstvé lepenky.

Technická data

Číslo výrobku P010106 P010127 P010111 P010116
Druh dřeva smrk modřín dub smrk
Délka x šířka x výška (mm) 1500 x 660 x 800 1500 x 660 x 800 1500 x 660 x 800 1500 x 660 x 800
Váha (kg) 45 54 67 50
Počet lišt 6 ks 6 ks 6 ks 6 ks
Povrchová úprava podnoží prášková barva dle RAL prášková barva dle RAL prášková barva dle RAL prášková barva dle RAL
Povrchová úprava dřeva lakovaná lakovaná lakovaná lakovaná

 

 Odstíny dřeva

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru