Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Lavice Basic

Lavice Basic je parková lavice z  rámu - svařovaných ocelových čtvercových profilů 40x40mm a dřevěnými lišty 9 x 4 cm, které jsou ošetřeny kvalitním lakem s ÚV filtrem a odolné vůči povětrnostním vlivům. Dřevěné lišty mohou být vyrobeny ze smrkového, modřínového nebo exotického dřeva Meranti a délka lavice může být na přání zákazníka upravena. 

 

Technická data

Číslo výrobku P010160
Druh dřeva smrk,modřín, meranti
Délka x šířka x výška (mm) 1500 x 580 x 840 x 450
Váha (kg)  35
Počet lišt 7
Povrchová úprava - podnož prášková barva dle RAL
Povrchová úprava - dřevo lakovaná

 

Odstíny dřeva

 

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru