Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Lavice Hocker

Lavice Hocker je parková lavice bez opěrky s ozdobnou litinovou podnoží a variabilní délkou dřevěných lišt vyrobených z různých druhů dřeva dle přání zákazníka. Podnož je povrchově upravena práškovou barvou (komaxit). Dřevěné lišty jsou upraveny lazurou odolnou vůči povětrnostním vlivům a ÚV záření.

Lavice je dodávána v rozloženém stavu v pětivrstvém kartonu.

Technická data

Číslo výrobku P010130 P010131 P010132
Druh dřeva smrk smrk smrk
Délka x šířka x výška (mm) 1500 x 480 x 450 1800 x 480 x 450 2000 x 480 x 450
Váha (kg) 20 22 24
Počet lišt 4 ks 4 ks 4 ks
Povrchová úprava - podnoží prášková barva dle RAL prášková barva dle RAL prášková barva dle RAL
Povrchová úprava - dřevo lakovaná lakovaná lakovaná

 

Odstíny dřeva

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru