Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Lavice Umi

Lavice se skládá ze dvou litinových bočnic, do nichž jsou vsazeny dřevěné lišty. Celá lavička je pak stažena ocelovými táhly. Matice jsou zapuštěny do otvorů v bočnicích a jsou chráněny plastovými krytkami. Lavici lze napevno ukotvit k zemi. Povrchová úprava litiny je práškovou barvou (komaxit) dle stupnice RAL a dřevo lakované nebo ošetřené olejem, který je určen na tropické dřevo.

Lavice je balena do kartonu z pětivrstvé lepenky.

Technická data

Číslo výrobku P050108 P050111 P050112
Druh dřeva smrk smrk meranti
Délka x šířka x výška (mm) 1700 x 600 x 700 2000 x 600 x 700 2000 x 600 x 700
Váha (kg) 55 58 59
Počet lišt 10 ks 10 ks 10 ks
Povrchová úprava - podnož prášková barva dle RAL prášková barva dle RAL prášková barva dle RAL
Povrchová úprava - dřevo lakovaná lakovaná lakovaná

 

Odstín dřeva

 

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru