Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Lavice Park

Parková lavice je masivní, velmi pohodlná, určená do městských parků, oddechových zón a taky do zahrad. Bočnice lavice jsou odlitky z šedé litiny s povrchovou úpravou práškové barvy (komaxit). Na přání zákazníka je možno provést odstín dle RAL-stupnice. Dřevěné lišty z měkkého nebo tvrdého dřeva s velmi odolnou povrchovou úpravou jsou upevněny k podnoži pozinkovanými vratovými šrouby. Délku lavice je možné upravit dle specifických přání zákazníka. Tato kombinace litiny a masivního dřeva je zárukou dlouhé životnosti. Podnože je možno připevnit šrouby k zemi a tím je zabezpečit proti odcizení. Lavice je balena do kartonu z pětivrstvé lepenky.

Technická data

Číslo výrobku  P010110 P010109  P010158 
Dřevo smrk modřín dub
Délka x šířka x výška (mm) 1800 x 580 x 700  1800 x 580 x 700  1800 x 580 x 700 
Váha (kg)  48 48  48 
Počet lišt  5 ks 5 ks  5 ks 
Povrchová úprava - podnož  prášková barva dle RAL prášková barva dle RAL  prášková barva dle RAL 
Povrchová úprava - dřevo  lakovaná lakovaná lakovaná  

 

Odstíny dřeva

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru