Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Lavice Vsacan

Lavice Vsacan vychází z lavice Park, kdy podnož a sedací část dřevěných lišt je identická s lavicí Park. Rozdíl je pouze ve tvaru opěrkových lišt, které jsou tvarované. Lavice Vsacan nachází své uplatnění v parcích, v městských oddechových zónách, zahradách.

Technická data

Číslo výrobku P010125
Druh dřeva smrk
Délka x šířka x výška (mm) 1800 x 660 x 700
Váha (kg) 48
Počet lišt 5
Povrchová úprava podnoží prášková barva RAL
Povrchová úprava dřeva
lakovaná

 

Odstíny dřeva

 

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru