Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Lavice Ella

Lavice Ella je naše nová lavice, rozšiřuje naši nabídku parkových lavic, které nacházejí své využití a uplatnění v městských prostranství a parcích, oddechových a odpočinkových zónách. Bočnice jsou odlity z šedé litiny s povrchovou úpravou práškové barvy komaxit. Z litinových bočnic je možno vytvořit ucelenou nekonečnou řadu lavic dle potřeby zákazníků. Nabízíme také možnost využití těchto litinových lavic jako křesel tzn. upravit délku dřevěných lišt. Dřevěné lišty jsou vyrobeny z masivního měkkého dřeva /smrk/ nebo tvrdého dřeva /buk/, provedené rovné nebo lehce prohnuté, tyto jsou ošetřeny lazurou a jsou upevněny k podnoži pozinkovanými vratovými šrouby. Nohy bočnice je možno připevnit k zemi. Lavice jsou dodávany v rozloženém stavu v kartonu z 5-vrstvé lepenky.

Další modely

 

Odstíny dřeva

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru