Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Lavice Jana

Moderní, jednoduchá a atraktivní lavice. Je vhodná do interiéru tak exteriéru (venkovní plochy, park, hřiště ...). Skládá se ze dvou bočnic (podnoží), která je ze silnější pásoviny s povrchovou úprávou - prášková barva (komaxit) dle stupnice RAL. Sedací a opěrná část je vyrobena z masivního dřeva (smrk) s tloušťkou 45 mm. Lišty jsou lakované kvalitní lazurou s ochrano

u proti povětrnostním vlivům a ÚV záření. Dle přání zákazníka je možné upravit délku lavice.

I zde je možnost k upevnění šrouby k zemi. Lavice je balena do kartonu z pětivrstvé lepenky.

Technická data

Číslo výrobku P010162
Druh dřeva smrk
Délka x šířka x výška (mm) 2000 x 550 x 750
Váha (kg) 56
Počet lišt 3 ks
Povrchová úprava - podnoží prášková barva dle RAL
Povrchová úprava - dřevo lakovaná

 

Odstíny dřeva

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

 

Nahoru