Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Lavice Adéla

Lavice Adéla je robustní, velmi pohodlná, vhodná do parků, atrií, zimních zahrad, dětských hřišt, oddechových zón. Lavici je možno zabezpečit proti odcizení - ukotvením pomocí několika šroubů ve spodní části podnože. Podnož je standartně upavena práškovou barvou (komaxit) s možností výběru barvy dle barevné stupnice RAL. Je možné dodat podnož s úpravou žárový zinek. Dřevěné lišty jsou ze smrkového dřeva, které jsou nastříkáné (tlakový nástřik - lazurování) kvalitním lakem s ÚV filtrem.

Na přání zakazníka můžeme lavice vyrobit ve variantě tvrdého dřeva - dub, modřín nebo exotického dřeva - meranti, kambala, ipe, cumaru, jatoba a jiné.

Lavice je balena a dodávána v 5-ti vrstvých kartonech.

Délku lavice je možno upavit na přání zákazníka.

Technická data

Číslo výrobku  
Druh dřeva smrk
Délka x šířka x výška (mm) 1800 x 720 x 780
Váha (kg) 80
Počet lišt 5 ks
Povrchová úprava - podnož prášková barva dle RAL
Povrchová úprava - dřevo lakování

 

Odstíny dřeva

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru