Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Lavice Start

Lavice Start je určena k využití v parcích, zahradách nebo oddechových zónách. Kombinace litiny a masivního dřeva ošetřeného kvalitní lazurou s ochranou proti UV záření je zárukou dlouhé životnosti.

Bočnice lavice jsou  v kovovém provedení, které jsou povrchově upraveny práškovou barvou (komaxit). Dřevěné lišty mohou být na přání zákazníka z měkkého nebo tvrdého dřeva a jsou uchyceny k bočnicím šrouby. Délku je možno upravovat dle požadavku zákazníka.

Lavice je balena v 5-vrstvých kartonech (podnož a dřevo zvlášť).

Lavice Start

Technická data

Číslo výrobku

P010133 P010134
Druh dřeva smrk smrk
Délka x šířka x výška (mm) 1600 x 610 x 800 2000 x 610 x 800
Váha (kg) 42 45
Počet lišt 7 ks 7 ks
Povrchová úprava - podnož prášková barva dle RAL prášková barva dle RAL
Povrchová úprava - dřevo lakovaná lakovaná

 

Odstíny dřeva

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru