Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Lavice Union

Lavice Union pro svoji jednoduchost a velmi snadnou montáž nachází své uplatnění na dětských hřištích, sportovištích, tenisových kurtech atd...

Podnož je opatřena otvorem pro ukotvení do země a je povrchově upravena žárovým zinkem, ale je možné i práškovou barvou (komaxit). Délka lavice je velmi variabilní dle přání zákazníka s možností širokého výběru dřevěných lišt, které jsou ošetřeny lazurou odolnou vůči povětrnostním vlivům.

Technická data

Číslo výrobku     P010149 
Druh dřeva  smrk modřín  meranti 
Délka x šířka x výška (mm)  1800 x 470 x 470 1800 x 470 x 470  1800 x 470 x 470 
Váha (kg)  20 20 22 
Počet lišt  5 ks 5 ks  5 ks 
Povrchová úprava - podnoží  žárový zinek žárový zinek  žárový zinek 
 Povrchová úprava - dřevo  lakované lakované  lakované 

 

Odstíny dřeva

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru