Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Lavice Union

Lavice Union pro svoji jednoduchost a velmi snadnou montáž nachází své uplatnění na dětských hřištích, sportovištích, tenisových kurtech atd...

Podnož je opatřena otvorem pro ukotvení do země a je povrchově upravena žárovým zinkem, ale je možné i práškovou barvou (komaxit). Délka lavice je velmi variabilní dle přání zákazníka s možností širokého výběru dřevěných lišt, které jsou ošetřeny lazurou odolnou vůči povětrnostním vlivům.

Technická data

Číslo výrobku     P010149 
Druh dřeva  smrk modřín  meranti 
Délka x šířka x výška (mm)  1800 x 470 x 470 1800 x 470 x 470  1800 x 470 x 470 
Váha (kg)  20 20 22 
Počet lišt  5 ks 5 ks  5 ks 
Povrchová úprava - podnoží  žárový zinek žárový zinek  žárový zinek 
 Povrchová úprava - dřevo  lakované lakované  lakované 

 

Odstíny dřeva

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru