Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Mřížková lavice s opěrkou

Mřížková lavice s opěrkou je naše nová lavice moderního designu. Je vhodná do exteriéru i interiéru. Sedací i opěrková část je vyrobena z kulatiny pr. 8 mm.

Povrchová úprava: opískování, kataforéza, prášková barva /komaxit.

Lavici je možné upevnit k zemi.

Je dodávána v kartonu v rozloženém stavu.

Technická data

Číslo výrobku  P060001
Délka x šířka x výška (mm) 1550 x 570 x 780
Váha (kg) 35
Povrchová úprava opískování + kataforéza + prášková barva dle RAL

 

Odstíny dle RAL stupnice

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru