Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Mřížková lavice s opěrkou a dřevěnými lišty

Mřížková lavice s opěrkou a dřevěnými lišty vychází z klasické mřížkové lavice, kdy do podstavce z ocelového rámu jsou vloženy dřevěné lišty ze smrkového nebo exotického dřeva Meranti. Lavice je povrchově upravená - pískovaná, prášková úprava. Barva kovových částí je šedá, černá, modrá, stříbrná. Lavice je dodávána v rozloženém stavu v 5-ti vrstvém kartonu.

Techická data

Číslo výrobku P060033 P060024
Druh dřeva smrk meranti
Délka x šířka x výška (mm) 1550 x 570 x 780 1550 x 570 x 780
Váha (kg) 33 33
Počet lišt 10 ks 10 ks
Povrchová úprava - podnoží prášková barva dle RAL prášková barva dle RAL
Povrchová úprava - dřevo lakovaná ošetřena olejem

 

Odstíny dřeva

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

Nahoru