Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Nepřehlédněte

Gril Ondra 410

Gril Ondra 410Gril Ondra 410 je nejprodávnější typ. Roční prodej je 600 až 800 ks. Vyznačuje se kvalitním řemeslným provedením a univezálním použitím. Letošní novinka je provedení "špíz" ve standartu s možností přiobjednání hřídele, držáků a motorku na 220 V - levý a pravý chod. Používá se k přímému i nepřímému grilování, k opékání a grilování ve velké komoře horkým vzduchem - tzv.barbecue. Grilovací plochu lze upravit na obě strany.


Pivní sety

Pivní setPivní set je stabilní třídilná rozkladatelná souprava skládající se ze dvou lavic a jednoho stolu. Zahradní soupravy najdou vždy uplatnění na slavnostech, párty, cateringových společnostech a letních zahrádkách.


Stojan MonoStojany na odpadové pytle "Stabil Mono"

Jednoduchý, rychlý a hygienický sběr odpadu s možností použití plastového nebo papírového pytle o objemu 120 litr. Stojany na odpadové pytle "KLASIK" nacházejí využítí ve výrobních a skladovacích provozech, v nákupních a výstavních centrech.

Prohlédněte si i další stojany na odpad.

Aktuality e-mailem

 

Lavice Adam

Parková lavice Adam – nová lavice, kterou jsme pro Vás připravili, Vás zaujme svým moderním, designovým vzhledem a zároveň překvapí pohodlným sezením. Vhodná do parků, zahrad a oddechových zón. Dřevěné lišty z měkkého, tvrdého nebo tropického dřeva s velmi odolnou povrchovou úpravou. Bočnice lavice jsou povrchově upraveny vypalovanou práškovou barvou (komaxit) a na přání zákazníka je možno provést jejich barevný odstín dle RAL-stupnice. Podnože je možno připevnit šrouby k zemi, a tím je zabezpečit proti odcizení. K parkové lavici Adam jsme pro Vás připravili stůl Adam, křeslo Adam a lavici bez opěrky Adam, které společně vytvářejí komplexní a velmi pohodlné posezení.

Lavice Adam

               

Technická data ADAM

  Stůl   Lavice+opěrka   Hocker  
Dřevo modřín meranti modřín meranti modřín meranti
Délka x šířka x výška (mm) 1800 x 800 x 750 1800 x 800 x 750 1800 x 640 x 820 sed.v.450 1800 x 640 x 820 sed.v.450 1800 x 640 x 450 1800 x 640 x 450
Váha Kg 42 43 35 36 23 24
Počet lišt Ks 8 7 7 7 4  
Povrchová úprava podnože Prášková RAL Prášková RAL Prášková RAL Prášková RAL Prášková RAL Prášková RAL
Povrchová úprava dřeva lakovaná olejováno lakovaná olejováno lakovaná olejováno lakovaná olejováno lakovaná olejováno lakovaná olejováno

Pro bližší informace nás kontaktujte

  

 

Nahoru